Zapraszamy seniorów do aktywnego świętowania Dni Babci i Dziadka. Dokładnie 22 stycznia 2018 roku odbędzie się IV edycja Dnia Aktywnego Seniora. Wydarzenie każdorazowo przyciąga coraz liczniejszą grupę entuzjastów zdrowia i ruchu. Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w najbliższy poniedziałek,  każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

Gdyńskie Centrum Sportu na co dzień oferuje szeroką gamę zajęć przeznaczonych z myślą o naszych nestorach. Wszystkim miłośnikom aktywnej formy spędzania wolnego czasu proponujemy bezpłatne zajęcia w ramach Gdyńskiego Poruszenia – zajęcia, w których uczestniczyć można niezależnie od wieku i sprawności fizycznej. Szczegółowe informacje znaleźć można w DEDYKOWANEJ ZAKŁADCE.

Wiemy, jak istotna jest sprawność fizyczna seniorów. Dlatego w tym roku przygotowaliśmy nie tylko aktywności sportowe, wśród których nie zabraknie fitnessu, ale także spotkania i warsztaty z fachowcami w dziedzinie zdrowia oraz ćwiczenia ciała i umysłu.

Do współpracy w organizacji wydarzenia zaprosiliśmy takie instytucje, jak Gdyńskie Centrum Zdrowia, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Uniwersytet SWPS. W ofercie Dnia Aktywnego Seniora można będzie również skorzystać z porady dietetyka czy rehabilitanta.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzenia:

 11.30–12.30

Fitness dla Seniora –  Hala LA

12.30–13.30

Trening ciała i umysłu – Edyta Bonk Uniwersytet SWPS – Salka Fitness

Morska Familiada – MOPS – Sala konferencyjna Stadion Miejski

13.30–13.45

„Aktywizacja osób w starszym wieku jako szansa na pomyślne starzenie” –  rehabilitant mgr Krzysztof Felski Gdyńskie Centrum Zdrowia – Salka Fitness

13.30–14.00

 „Mity medyczne, które mogą nas zabić i fakty, które mogą uratować życie” – dr Ewa Kucharska Gdyńskie Centrum Zdrowia – Sala konferencyjna Stadion Miejski

13.45–14.30

Trening funkcjonalny seniora – „Alternatywa chirurgicznego leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów kończyn dolnych” – rehabilitant mgr Krzysztof Felski Gdyńskie Centrum Zdrowia – Salka Fitness

14.15–15.00

„Beztroskie jedzenie – dlaczego jemy więcej niż chcemy?” – dr Ewa Kucharska

Gdyńskie Centrum Zdrowia – Sala konferencyjna Stadion Miejski

Najlepszym argumentem, by wziąć udział w wydarzeniu, są komentarze uczestników 3. edycji:


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.