Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

„Nasze wspomnienia projektu Move up to be healthy and happy” to ostatni konkurs przeprowadzony w ramach międzynarodowego projektu koordynowanego przez Gdyńskie Centrum Sportu. Tym razem uczestnicy mieli za zadanie przedstawić swoje wspomnienia z projektu, którego działaniami objęte były ich klasy.

W okresie od września 2016 do listopada 2017, 53 klasy z 12 gdyńskich szkół podstawowych wzięły udział w innowacyjnych lekcjach wychowania fizycznego oraz zajęciach na temat zdrowego odżywiania. Każda z klas aż 5-krotnie spotkała się z edukatorami projektu i zdobyła cenną wiedzę na temat dokonywania zdrowych wyborów w życiu.

Zajęcia były bardzo zróżnicowane stąd wspomnień uczniowie mają naprawdę wiele. Niezmiernie cieszy nas fakt, iż uczestnicy zapamiętali przekazane przez nas cenne wskazówki, a co najważniejsze wprowadzili je w swoje życie!

Komisja Oceniająca wybrała 3 laureatów, których prace prezentujemy w załączonej galerii zdjęć.

Laureaci:

  1. Szkoła Podstawowa nr 39, klasa III E
  2. Szkoła Podstawowa nr 47, klasa III A
  3. Szkoła Podstawowa nr 47, klasa III D

Galeria projektu


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.