Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

zajęcia_niepełnosprawniZapraszamy niepełnosprawnych ruchowo sympatyków aktywnej formy spędzania wolnego czasu na bezpłatne zajęcia w ramach Gdyńskiego Poruszenia.

Spotkania odbywają się w niedziele, o godz. 13:00 w hali lekkoatletycznej na terenie GCS przy ul. Olimpijskiej 5/9 (wejście od strony Stadionu Miejskiego).

W jesiennym programie Gdyńskiego Poruszenia dla niepełnosprawnych ruchowo dzieci i dorosłych, poruszających się na wózkach i o kulach, przewidziane są: ćwiczenia ogólnorozwojowe, technika jazdy na wózkach, boccia, fitness i wiele innych.

Zajęcia prowadzi instruktorka Fundacji Aktywnej Rehabilitacji, która po wypadku samochodowym od 10 lat porusza się na wózku inwalidzkim.

Dzięki bezpłatnym zajęciom w ramach Gdyńskiego Poruszenia każdy gdynianin może sprawdzić, jaki rodzaj wysiłku fizycznego odpowiada mu najbardziej. Wystarczy wygodnie się ubrać, wyjść z domu i na własnej skórze przekonać się, że porcję endorfin, radości i samozadowolenia możemy uzyskać już po krótkiej aktywności fizycznej.

Więcej informacji na stronie projektu [TUTAJ].