Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Dnia 30.11.17 r. oraz 7.12.17 r. o godz. 10:00 w Gdyńskim Centrum Sportu odbyła się specjalna edycja zajęć dla rodziców z dziećmi: „Mama, Tata i Ja”. Spotkania zostały wzbogacone o warsztaty.

Obydwa warsztaty miały charakter teoretyczno – praktyczny. Pierwszy dotyczył automasażu. Poza przekazaniem najważniejszych wiadomości, wskazówek oraz zalet wynikających z automasażu, rodzice mieli okazję brać czynny udział w zajęciach i samodzielnie weryfikować przekazywaną wiedzę na sobie w praktyce. Z uwagi na brak czasu, co w szczególności dotyka młodych rodziców i możliwości, aby regularnie uczęszczać na sesje do masażysty. Warsztat umożliwił zdobycie podstawowej wiedzy
w zakresie automasażu.

Drugi warsztat dotyczył rozstępu mięśni prostych brzucha po ciąży i po porodzie. Wstępnie uczestniczki wysłuchały najważniejszych informacji, a następnie rozpoczęły część praktyczną, gdzie prowadząca wraz z „asystentką” zaprezentowała technikę badającą sam rozstęp oraz efektywny trening zapobiegający i niwelujący omawiany proces. Następnie uczestniczki zastosowały uzyskaną wiedzę w praktyce.

Dzięki stworzeniu możliwości przez Gdyńskie Centrum Sportu przeprowadzenia warsztatów uczestniczki mogły zgłębić wiedzę i nabyć umiejętności w  zakresie automasażu oraz rozstępu mięśni prostych brzucha po ciąży i po porodzie, który jest tematem pomijanym i trudno zdobyć wartościowe informacje, mimo tego, że dotyka on bardzo wielu kobiet.  Wszystkim uczestniczkom należą się serdeczne podziękowania za przybycie, czynny udział oraz przesympatyczną atmosferę.

Galeria projektu


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.