_7H78258Kto by pomyślał, że nawet niespełna 3-letnie elfy przygotowują Święta? Tak właśnie działo się podczas wydarzenia „Rusz się Elfie!” zorganizowanego w Gdyni w ramach międzynarodowego projektu „Move up to be healthy and happy” współfinansowanego z programu Unii Europejskiej Erasmus+.

Elfy zdecydowanie nie mogły narzekać na nudę, czekało na nie bowiem sporo pracy! Zadania nie należały do łatwych – rozgrzewka w formie Zumby, wspinaczka, zjazdy i podskoki na dmuchanych zabawkach z krainy lodu, treningi koszykówki, piłki ręcznej, rugby oraz piłki nożnej, przygotowywanie ozdób świątecznych a także wsparcie pań wychowawczyń podczas rozwiązywania arcytrudnego quizu z wiedzy o naszym projekcie!

Wszystkie elfy, zarówno te małe jak i duże udowodniły, że są w świetnej formie, a zasady zdrowego żywienia mają opanowane do perfekcji! Nie sprawiło im kłopotu udzielenie odpowiedzi na pytania: ile minut dziennie należy uprawiać aktywność fizyczną czy jak często należy jeść owoce i warzywa, co zrobiło na nas ogromne wrażenie.

Zapewniamy wszystkich, że ze spokojem możemy oczekiwać Świąt, gdyż nasze gdyńskie elfy mają wszystko pod kontrolą!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.