plakat_Spójnia_treningW związku z dynamicznym rozwojem klub Spójnia Gdynia zaprasza młodzież z rocznika 2006 i starszą na trening otwarty!

Trener i zawodnicy Spójni Gdynia zapraszają młodzież z rocznika 2006 i starszą na otwarty trening piłki ręcznej. Na jego podstawie w późniejszym terminie zostaną utworzone grupy młodzieżowe.

Zajęcia odbędą się w poniedziałek 20 listopada o godzinie 17:00 w Gdynia Arena przy ul. Górskiego 8 w Gdyni. Zajęcia poprowadzi aktualny szkoleniowiec Spójni Gdynia – Marcin Markuszewski oraz zawodnicy, aktualnie występujący w PGNiG Superlidze.

Podczas treningu prezentowane będą podstawy piłki ręcznej, ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz gry i zabawy.

Osoby chętne prosimy o kontakt z koordynatorem ds. grup młodzieżowych pod numerem telefonu: 607 332 665 lub pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.