Puchar Polski w Łodzi_KS DelfinW dniach 4-5 listopada pływacy z Klubu Sportowego „Delfin” wzięli udział w zawodach Pucharu Polski, które odbyły się na nowej pływalni w Łodzi.

Mateusz Arndt zajął drugie miejsce w konkurencjach 400 i 800 m stylem dowolnym. Na dłuższym z dystansów z czasem 7:57,62 ustanowił nowy rekord naszego województwa w kategorii seniorów.

Udany występ zaliczyli także młodsi zawodnicy, którzy zwyciężali w swoich kategoriach wiekowych poprawiając życiowe rekordy.

Szymon Leszega zajął pierwsze miejsce w konkurencjach 100 i 200 m stylem dowolnym, natomiast Piotr Błański był najlepszy na 100 m stylem grzbietowym.

W pierwszej trójce na dystansie 200 m stylem klasycznym uplasował się Wojtek Boboryk.

Szkolenie pływaków KS „Delfin” jest współfinansowane przez miasto Gdynia.