Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

siłownia zewnętrzna SP13Gdyńska infrastruktura sportowa rozwija się nieustannie. Kolejna siłownia „pod chmurką” powstała właśnie na terenie SP nr 13 w Małym Kacku.

W ramach inwestycji: „Absolutnie Piękny Mały Kack – SP nr 13, dwa urządzenia siłowni zewnętrznej” przy ul. Halickiej zainstalowano dwa urządzenia do ćwiczeń na powietrzu: narciarza i wyciąg górny na nawierzchni trawiastej.

Gdyńskie siłownie „pod chmurką” wyposażone są w sprzęt pozwalający na rozwój różnych partii mięśni, idealnie sprawdzający się podczas rehabilitacji, rozgrzewki czy lekkiego treningu.

W najbliższym czasie Gdyńskie Centrum Sportu zamierza zrealizować kilkadziesiąt inwestycji sportowych. W planach znajdują się m.in.: instalacja siłowni zewnętrznych oraz montaż urządzeń do street-workout.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.