Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Biegun_logoJuż 18 listopada na terenie Adventure Parku Kolibki w Gdyni odbędzie się trzecia edycja ekstremalnej imprezy biegowej z przeszkodami pod nazwą BIEGUN.

BIEGUN „Strzał z liścia” rozpocznie fala startowa ELITE – najlepszych zawodników w kraju. Od godz. 10:00 przewidziano starty indywidualne. Sztafety drużynowe i firmowe odbędą się o godz. 13:00. Natomiast hit Biegunowych zmagań, bieg całych rodzin zakończy imprezę o godz. 14:00.

Wyjątkowa formuła imprezy polegająca na tym, że to uczestnik sam decyduje, ile przebiegnie, przyciąga śmiałków z różnych środowisk o różnym stopniu przygotowania kondycyjnego. Zawodnicy będą mieli okazję rywalizować na pętli o długości ok. 5,5km, którą będą mogli pokonać jeden, dwa lub trzy razy.

Więcej informacji oraz zapisy na STRONIE WYDARZENIA.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.