Rozpoczęły się zapisy na czwartą edycję turnieju siatkówki plażowej Aktywna Plaża
Sportowe emocje powracają na lokalną plażę! W dniach 19-21 lipca odbędzie się czwarta edycja turnieju Aktywna Plaża, podczas której miłośnicy siatkówki plażowej będą mieli okazję zmierzyć się w różnych kategoriach. Zapisy trwają do 12 lipca, a pula nagród wynosi aż 15 000 złotych! To wydarzenie zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Turniej Aktywna Plaża 2024: Harmonogram i kategorie

W dniach 19-21 lipca lokalna plaża ponownie stanie się areną sportowych zmagań. Tegoroczny turniej Aktywna Plaża przyciągnie zawodników i zawodniczki z różnych kategorii wiekowych i umiejętnościowych. W zawodach wezmą udział kategorie open dla kobiet i mężczyzn, a także młodsze grupy U13 i U15. To świetna okazja, by zarówno doświadczeni gracze, jak i młodzi adepci siatkówki plażowej, mogli zaprezentować swoje umiejętności.

Atrakcyjne nagrody i zasady turnieju

Warto wspomnieć, że pula nagród finansowych w tegorocznym turnieju sięga 15 000 złotych. Zwycięskie zespoły w kategorii open otrzymają po 2 500 zł, a nagrody finansowe obejmą pierwsze 8 miejsc w tej kategorii. Oprócz tego, na uczestników czekają pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody ufundowane przez partnerów imprezy. Zespoły zostaną rozlosowane i podzielone na grupy, z których najlepsze awansują do fazy finałowej. Finał „B” zostanie przeprowadzony w zależności od liczby pozostałych drużyn, a cały turniej będzie rozgrywany zgodnie z przepisami FIVB i zasadami fair play.

Rejestracja i opłaty startowe

Aby wziąć udział w turnieju, należy zarejestrować swoją drużynę poprzez Profil Zawodnika w systemie i uiścić opłatę startową do 12 lipca. W przypadku kategorii open opłata wynosi 80 zł, natomiast dla kategorii U13 i U15 jest to 40 zł. Rejestracja odbywa się wyłącznie elektronicznie, co oznacza, że w dniu zawodów nie będzie już możliwości dołączenia do rywalizacji. Tego dnia możliwy będzie jedynie odbiór pakietów dla wcześniej zarejestrowanych zespołów.

Powrót sportowych emocji na plaży

Po niezapomnianych emocjach i zaciętych meczach z poprzednich edycji turniejów Aktywna Plaża, z sentymentem wracamy do tych dni, by ponownie poczuć sportową adrenalinę. W poprzednich latach na naszej plaży mogliśmy podziwiać zagrania siatkarskich gwiazd światowego formatu, takich jak Monika Brzostek, Agnieszka Wołoszyn, Przemysław Stępień czy Piotr Ilewicz. Wysoki poziom rywalizacji i sportowego ducha sprawia, że turniej cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno uczestników, jak i kibiców.

Zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki plażowej do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. To doskonała okazja, by spędzić aktywnie czas, poczuć sportową rywalizację i zdobyć atrakcyjne nagrody. Nie przegapcie szansy na udział w czwartej edycji Aktywnej Plaży!


Na podst. Urząd Miasta