Urząd Miasta informuje: Bilety na mecz Polska – Niemcy już dostępne
Entuzjazm rośnie w oczekiwaniu na nadchodzące starcie na zielonej murawie – reprezentacja Polski kobiet zmierzy się z Niemcami! Zaplanujcie wieczór na sportowe emocje, które rozpalą serca kibiców.
  • Mecz odbędzie się 4 czerwca o godz. 18:00 na Stadionie Miejskim.
  • Bilety dostępne online oraz w kasach stadionu w dniu spotkania.
  • Ceny biletów: 5 zł dla młodzieży do 18 roku życia, 15 zł – standardowe.
  • Reprezentacja Polski wciąż walczy o swoje pierwsze punkty w eliminacjach.

W nadchodzącym meczu, który jest częścią kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2025, polskie piłkarki staną przed szansą na zdobycie pierwszych punktów po przegranych dwóch pierwszych spotkaniach. Dotychczasowa rywalizacja nie przyniosła oczekiwanych wyników, ale nadzieje związane ze Stadionem Miejskim w Gdyni, który był świadkiem triumfów naszych zawodniczek, są wysokie.

Przeciwnikiem będzie zespół z Niemiec, który aktualnie zajmuje piąte miejsce w międzynarodowym rankingu FIFA. To zwiastuje zacięty i emocjonujący pojedynek. Warto przypomnieć, że ostatnie mecze naszych reprezentantek na tym stadionie przyniosły zarówno zwycięstwa, jak i porażki, co dodaje pikantności nadchodzącemu wydarzeniu.

Polki, choć obecnie na ostatnim miejscu w tabeli swojej grupy eliminacyjnej, mają szansę na poprawę swojej sytuacji. Dwa najlepsze zespoły z grupy uzyskają awans do kolejnej rundy, a pozostałe będą musiały walczyć w barażach. Mecz z Niemcami to świetna okazja, aby na własnym boisku pokazać charakter i zdobyć kluczowe punkty.

Historia pokazała, że Stadion Miejski może być miejscem, gdzie marzenia stają się rzeczywistością – jak to miało miejsce podczas zwycięstw nad Armenią czy Ukrainą. Czy historia ponownie obdarzy naszych zawodników szczęściem? Miejmy nadzieję, że tak będzie i że kibice, którzy zdecydują się wspierać nasze piłkarki na stadionie, będą świadkami piłkarskiego święta.


Wg inf z: Urząd Miasta