Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Chyloni prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia ciała. Do zdarzenia doszło w czerwcu 2023 r., a związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunki publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osoby proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Chyloni prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia ciała, do którego doszło 23 czerwca br. przed jednym z klubów przy ul. Morskiej. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunki publikujemy.

Pierwszy mężczyzna ma krępą budowę ciała, jasną karnację. W dniu zdarzenia miał na sobie ciemną koszulkę (z aplikacją trzech zielonych misiów), krótkie, ciemne spodenki.

Drugi mężczyzna ma szczupłą budowę ciała, jasną karnację, krótkie włosy (blond). W dniu zdarzenia miał na sobie okulary z cienkimi, ciemnymi ramkami, ciemną koszulkę (z białym napisem na lewej piersi), krótkie, jeansowe spodenki, białe skarpety, czarne obuwie sportowe.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Chyloni pod nr tel. 47-74-21-355 (dyżurny jednostki), lub na numer alarmowy 112.