Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie gróźb karalnych. Do zdarzenia doszło we wrześniu ubiegłego roku, a związek ze sprawą może mieć osoba, której wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje mężczyznę z monitoringu, proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie gróźb karalnych. Do zdarzenia doszło 30 września 2022 roku w biurze rachunkowym przy ul. Abrahama. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Mężczyzna ma około 30-40 lat, jest łysy. W dniu zdarzenia miał na sobie granatową bluzę z białym logiem, niebieskie jeansy, sportowe buty.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Śródmieściu pod nr tel. 47-74-21-155 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.