21 stycznia (w sobotę) o godzinie 9:00 w Gdańsku przy ulicy Harfowej 60 po raz kolejny odbędą się otwarte próbne testy sprawności fizycznej. Jest to świetny sposób na sprawdzenie jak wygląda tor przeszkód, oraz które z jego elementów warto byłoby przećwiczyć przed właściwym podejściem. Testy nie są w żaden sposób zobowiązujące, więc jest to szansa na spróbowanie swoich sił dla wszystkich chętnych pełnoletnich osób.

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku po raz kolejny organizują otwarte testy sprawności fizycznej dla wszystkich chętnych

pełnoletnich osób. Aby wziąć udział w wydarzeniu nie trzeba być zarejestrowanym kandydatem do służby w Policji, więc jest to szansa dla każdej osoby, która kiedykolwiek myślała o spróbowaniu swoich sił na policyjnym torze przeszkód.

 Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 21 stycznia o godzinie 9:00, w hali sportowej na terenie Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku przy ulicy Harfowej 60. Instruktorzy zaprezentują jak prawidłowo pokonać tor przeszkód, oraz omówią które z jego elementów sprawiły w przeszłości najwięcej problemów kandydatom starającym się o przyjęcie do Policji. Nasi funkcjonariusze udzielą przy tym cennych wskazówek mogących odmienić wynik podejścia do egzaminu.

 Jest to tez świetna okazja dla osób, które planują rozpocząć swoją służbę w Policji, ponieważ tego dnia będzie można złożyć niezbędne dokumenty rekrutacyjne.

Aby zapisać się na nasz dzień otwarty wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 882 352 992

Biorąc udział w wydarzeniu należy zabrać ze sobą:

- dowód osobisty,

- strój sportowy,

- zmienne obuwie,

- wodę.