Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie oszustwa metodą na BLIK. Do zdarzenia doszło w październiku 2022 r., a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie oszustwa metodą na BLIK. Do zdarzenia doszło 3 października br. przy ul. Waszyngtona. Sprawca wprowadził pokrzywdzonego w błąd, uzyskał kod BLIK, dzięki któremu wypłacił środki pieniężne. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Śródmieściu pod nr tel. 47-74-21-155 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.