Rolety Wejherowo - idealne do Twojego domu

Rolety i żaluzje to bardzo pożądane elementy wyposażenia każdego domu. Oprócz tego, że doskonale chronią przed słońcem, mogą stanowić ochronę antywłamaniową. Jakie jeszcze zalety niesie ze sobą korzystanie z rolet Wejherowo?

Rolety wewnętrzne i rolety zewnętrzne - podobieństwa i różnice

Rolety zewnętrzne i wewnętrzne to bardzo przydatne rozwiązanie. Sprawdza się w każdym domu, mając mnóstwo zalet wartych przytoczenia. Przede wszystkim, rolety stanowią pewną gwarancję intymności i spokoju. Wystarczy jedynie zasunąć roletę, by skryć się przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów. Rolety zewnętrzne i wewnętrzne mają bardzo podobne do siebie funkcje Różnią się jednak znacząco sposobem montażu. Rolety wewnętrzne, jak sama nazwa wskazuje, montowane są po zewnętrznej stronie okna. W zależności od rodzaju, mogą być montowane za tynkiem bądź na tynku, a każda z nich ma jeden główny cel - chronić wnętrze przed nadmiarem promieni słonecznych czy przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów. Zarówno rolety wewnętrzne, jak i wewnętrzne dostępne są w wielu różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swoich upodobań i oczekiwań.

O czym trzeba pamiętać przy montażu żaluzji zewnętrznych

Żaluzje zewnętrzne mogą być podtynkowe bądź natynkowe. Różnica między nimi polega na sposobie montażu. Rolety natynkowe montuje się na tynku. Mogą być one montowane w każdym momencie. Rolety podtynkowe natomiast są konstruowane tak, by jak najmniej części technicznych było widocznych na zewnątrz. Niestety, rolety podtynkowe mają jedną główną wadę - o ich montażu musimy pomyśleć już na etapie projektowania domu. Można teoretycznie zamontować rolety podtynkowe w już istniejącym budynku, ale w praktyce oznaczałoby to konieczność wykonania skomplikowanych działań, które w skrajnych przypadkach mogłyby naruszyć konstrukcję budynku.

Dużą popularnością cieszą się żaluzje aluminiowe. Nie są one może tak bardzo estetyczne jak idealnie dopasowane rolety zewnętrzne, jednak ich wysoka funkcjonalność zachęca do zakupu. Nie zastępują one żaluzji drewnianych, są nieco innym rozwiązaniem niż żaluzje pionowe, bez wątpienia jednak chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem. Profesjonalne podejście i atrakcyjne ceny - to sprawia, że rolety Wejherowo mogą być polecane z czystym sumieniem.

Rolety Wejherowo idealne dla Ciebie

Rolety Wejherowo to jakość i styl sama w sobie. Do wyboru masz wiele różnych rozwiązań - od żaluzji aluminiowych przez rolety rzymskie, a nawet bramy garażowe. Wszelkie produkty dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, co pozwala na łatwe dopasowanie ich do reszty aranżacji. Nie musisz martwić się o montaż rolety - nasi profesjonaliści wszystkim się zajmą. Rolety to nie tylko wyjątkowo funkcjonalny element wystroju, ale także wyjątkowa dekoracja wnętrz, rzucająca się w oczy i dodająca wnętrzom smaku i stylu. Dużą popularnością cieszą się rolety dzień noc, idealne do zastosowania wewnątrz pokoju zamiast firanki czy zasłon. Składa się ona z poziomych pasków. W dzień paski można rozsunąć, wpuszczając do wnętrza odrobinę naturalnego światła. Gdy przychodzi noc, rolety można zasunąć, odgradzając się od wszystkiego i pogrążając się w odpoczynku. Wybór należy do Ciebie!

Czy warto zastosować rolety?

Odpowiedź na to pytanie chyba już znasz! To właśnie takie elementy, jak rolety tworzą unikalny charakter wnętrza. Indywidualne podejście, a do tego pełen profesjonalizm - to określenia najlepiej pasujące do naszych specjalistów, którzy zamontują Twoją rolętę i sprawią, że Twoje życie stanie się prostsze.