Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawach kradzieży. Do zdarzeń doszło w okresie od lipca do września br., a związek ze sprawą mogą mieć osoby, których wizerunki publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osoby z monitoringu, proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawach kradzieży. Do zdarzeń doszło w lipcu, sierpniu i wrześniu 2022 roku. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawami mogą mieć osoby, których wizerunki publikujemy.

1. - Kobieta, która może mieć związek z kradzieżą perfum w centrum handlowym przy ul. Górskiego, do której doszło 05.07.2022 r., ma około 35 lat, długie, ciemne włosy (spięte w koka), jest szczupła. W dniu zdarzenia miała na sobie różowy dres (góra z długim rękawem, spodnie krótkie), szaro-czarne buty sportowe z białą podeszwą, białą torbę sportową z czarnymi wstawkami (przewieszoną na ramieniu).

- Mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą perfum w centrum handlowym przy ul. Górskiego, do której doszło 05.07.2022 r., ma około 35 lat, krótko przystrzyżone włosy, widoczne zakola. W dniu zdarzenia miał na sobie długie, ciemne spodnie, czarne buty sportowe, czarną bluzę z białymi rękawami, czarną torbę.

2. Kobieta, która może mieć związek z kradzieżą perfum w centrum handlowym przy ul. Górskiego, do której doszło 20.08.2022 r., ma około 45 lat, krótkie, ciemne włosy, nosi okulary korekcyjne. W dniu zdarzenia miała na sobie popielatą sukienkę do kolan, przepasaną paskiem, sandały na koturnie z paseczków, czarną torebkę na ramieniu.

3. - Kobieta, która może mieć związek z kradzieżą drukarki do etykiet w centrum handlowym przy ul. Górskiego, do której doszło 22.08.2022 r., ma około 25 lat, szczupłą budowę ciała, włosy blond (do ramion). W dniu zdarzenia miała na sobie czarny t-shirt, czarną spódnicę do kolan, białe obuwie. Na ramieniu miała białą, płócienną torbę zakupową, pod pachą 6-ciopak słoików typu wek, w ręku trzymała miskę bambusową i torebkę prezentową.

- Mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą drukarki do etykiet w centrum handlowym przy ul. Górskiego, do której doszło 22.08.2022 r., ma około 25 lat, krótkie włosy (ryżawy blond). W dniu zdarzenia miał na sobie czarny t-shirt, czarne spodenki do kolan (typu bojówki), czarne buty sportowe, granatowy plecak.

4. - Mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą perfum w centrum handlowym przy ul. Górskiego, do której doszło 09.09.2022 r., ma około 35 lat, włosy blond (krótko ostrzyżone), wyraźne zakola. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną bluzę, niebieskie spodnie typu jeans, czarne buty z napisem znanej marki.

- Mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą perfum w centrum handlowym przy ul. Górskiego, do której doszło 09.09.2022 r., ma około 50 lat. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną czapkę z daszkiem, czarną kurtkę z kapturem (z białym zamkiem), spodnie jeansowe, szare buty sportowe.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.