Policjanci z Gdyni zapraszają na Dni Otwarte Komendy. Już 30 września br. w godzinach 10.00-14.00 wszyscy chętni będą mogli zobaczyć "od kuchni" pracę policjantów, poznać sprzęt, który funkcjonariusze wykorzystują w służbie patrolowej i na miejscu zdarzenia. W programie zaplanowana jest wizyta na Stanowisku Kierowania i spotkanie z komendantem.

30 września w godzinach 10.00 – 14.00 policjanci zapraszają wszystkich chętnych na Dni Otwarte Komendy przy ul. Portowej 15. Osoby odwiedzające będą miały okazję zobaczyć miejsca, do których nikt spoza funkcjonariuszy i pracowników Policji na co dzień nie ma dostępu. Mundurowi opowiedzą o swojej pracy, pokażą sprzęt wykorzystywany w służbie patrolowej i na miejscu zdarzenia, a przewodnik psa służbowego zaprezentuje umiejętności swojego podopiecznego czworonoga. W programie zaplanowana jest także wizyta na Stanowisku Kierowania oraz spotkanie z komendantem.


Ponadto osoby zainteresowane wstąpieniem do służby w Policji będą mogły porozmawiać z  funkcjonariuszami do spraw doboru i złożyć na miejscu odpowiednie dokumenty dotyczące wstąpienia w policyjne szeregi.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzin. Więcej szczegółów pod numerem telefonu: 47-74-21-609.