Policjanci prowadzą czynności w sprawie kradzieży oraz oszustwa. Do zdarzeń doszło w marcu br., a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę z monitoringu, proszony jest o kontakt z Policją.

- Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum, do której doszło 24 maja br. w drogerii przy Kopernika. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, w wieku około 25 lat. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną czapkę z daszkiem (z małym srebrnym logo znanej firmy), granatową kamizelkę z białym logo po lewej stronie, czarną bluzę, czarne spodnie dresowe z logo znanej firmy, czarne buty sportowe.

- Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Oksywiu prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia dokumentów, karty płatniczej i pieniędzy, do którego doszło 18 czerwca br. na bazarze przy ul. Płk. Dąbka. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, w wieku około 40-60 lat i średniej budowie ciała. W dniu zdarzenia miał na sobie niebieską koszulę, czarne spodnie, czarne buty sportowe z białą podeszwą (cecha charakterystyczna: skrzywienie – do zewnątrz nóg w okolicy kolan).

- Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Chyloni prowadzą czynności w sprawie oszustwa, do którego doszło 22 lipca br. Do pokrzywdzonej przyszedł mężczyzna podający się za elektryka i pod pretekstem awarii zasilania wykorzystał nieuwagę pokrzywdzonej i przywłaszczył ponad 8 tys. zł. Według portretu pamięciowego ustalono, że mężczyzna ma około 176 cm wzrostu, owalną twarz (cera normalna), oczy małe (ciemnopigmentowane), jest szczupły. W dniu zdarzenia miał na sobie czapkę z daszkiem w kolorze khaki (typu wojskowego).

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255, Komisariatem Policji w Gdyni - Oksywiu pod nr tel. 47-74-21-555, Komisariatem Policji w Gdyni - Chyloni pod nr tel. 47-74-21-355 lub na numer alarmowy 112.