Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Osiedle w parku, czyli nowa inwestycja Dewelopera Szymichowski

Mieszkanie w otoczeniu zieleni to marzenie wielu i właśnie z myślą o takich osobach powstało zielone osiedle Pruszcz Park. Kompleks zlokalizowany blisko centrum Pruszcza Gdańskiego zachwycać będzie roślinnością, ekologicznymi rozwiązaniami oraz wieloma udogodnieniami, które życie w mieście uczynią przyjemnym dla każdego! Obecnie trwa sprzedaż lokali, a już w październiku 2021 roku do odbioru zostaną oddane pierwsze z nich.

Mieszkać, jak w parku!

Zielone osiedle będzie idealnym miejscem do zamieszkania dla osób, które cenią sobie harmonię i kontakt z naturą, ale wciąż pragną korzystać z udogodnień, jakie oferuje życie w mieście. Pruszcz Park nie bez powodu w nazwie zawiera słowo „park” – Deweloperowi Szymichowski zależało na wybudowaniu nowoczesnego osiedla, które zostanie wypełnione zielenią, tak aby mieszkańcy mogli mieszkać i wypoczywać w pięknym otoczeniu.

Pomiędzy budynkami mieszkalnymi mają pojawić się niewielkie parki, w których każdy będzie mógł przysiąść na ławce i relaksować się na świeżym powietrzu. Roślinność pojawi się również wokół budynków, a nawet w projekcie części wspólnych wewnątrz budynków mieszkalnych, gdzie w połączeniu z drewnem będzie stanowiła ciekawą dekorację.

Życie w mieście

Mieszkanie w parku to dla wielu bardzo atrakcyjna propozycja, jednak w życiu ważne są również kwestie logistyczne. Lokalizacja nowego osiedla gwarantuje wysoki komfort życia – w pobliżu znajdziemy bowiem wiele sklepów usługowych, szkoły i przedszkola. Nie brak także przystanków komunikacji miejskiej, co ułatwi mieszkańcom poruszanie się po mieście oraz dojazdy do pracy i do szkoły. Również dojazdy do Trójmiasta nie będą stanowiły żadnego problemu dzięki znajdującej się w pobliżu obwodnicy. Okolica, w której budowane jest osiedle zapewnia ciszę, spokój, a mieszkańcy nie muszą przy tym rezygnować z udogodnień, jakie oferuje infrastruktura miejska.

Życie w mieście

Wygodne mieszkanie

Duży komfort życia zapewniać będą także lokale, które posiadają nowoczesne rozwiązania odpowiadające potrzebom współczesnego mieszkańca. W niektórych lokalach będzie istniała możliwość wydzielenia osobnej kuchni. Co ważne, mieszkania na parterze będą miały dostęp do prywatnych ogródków, tak że mieszkańcy otrzymają miejsce do rekreacji na zewnątrz. Również mieszkańcy lokalów na wyższych kondygnacjach będą mogli korzystać z podobnego udogodnienia, odpoczywając na swoich balkonach. Nowoczesne mieszkalnictwo w najlepszym standardzie to wizytówka Pruszcz Parku.

Wygodne mieszkanie

Udogodnienia

Na osiedlu znajdziemy również takie udogodnienia, jak place zabaw, hale garażowe, które będą posiadały miejsca przystosowane do montażu stacji do ładowania samochodów elektrycznych oraz instalację oświetlenia LED, która będzie uruchamiana czujnikiem ruchu. Takie rozwiązania nie tylko podniosą komfort życia mieszkańców, ale również zadbają o środowisko naturalne.