Kryminalni zatrzymali mężczyznę podczas próby sprzedaży narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli u niego blisko 550 gramów marihuany. Dziś sąd zadecyduje o jego losie. Za udzielanie i posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat więzienia.

We wtorek około 21.00 kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni w trakcie patrolu postanowili wylegitymować kierującego osobowym oplem. Po chwili mundurowi zobaczyli, że kierujący zatrzymał się i podszedł do niego inny mężczyzna. Kiedy funkcjonariusze rozpoczęli interwencję, siedzący w samochodzie 23-letni mieszkaniec Gdyni odrzucił nerwowo przedmiot, który trzymał w ręku. Okazało się, że był to worek z narkotykami. Mundurowi znaleźli w jego pojeździe jeszcze trzy takie worki, co dało łącznie blisko 550 gramów narkotyków. Kryminalni zabezpieczyli środki odurzające, a mężczyznę przewieźli do policyjnej celi.

Wczoraj 23-latek usłyszał zarzuty udzielania oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Mężczyźnie grozi za to do 10 lat pozbawienia wolności.

  • Zdjęcie przedstawiające policjanta z zatrzymanym mężczyzną