Policja Gdynia: Policjanci uratowali gołębia, który leżał wycieńczony na drodze
Policjanci z gdyńskiej drogówki uratowali ptaka, który leżał na drodze, wycieńczony przez słońce. Mundurowi po raz kolejny udowodnili, że w codziennej służbie nie tylko reagują na popełniane wykroczenia, ale również pomagają ludziom i zwierzętom. Stróże prawa przekazali gołębia do lecznicy.
Wysokie temperatury dają się odczuć nie tylko ludziom, ale i zwierzętom. Z niecodzienną interwencją mieli do czynienia policjanci z gdyńskiej drogówki. W trakcie patrolu mundurowi zauważyli na drodze leżącego ptaka i od razu ruszyli mu z pomocą. Gołąb był wycieńczony przez słońce, nie miał sił, aby się poruszać. Funkcjonariusze zaopiekowali się ptakiem, zabrali go do radiowozu, a następnie przewieźli do lecznicy, gdzie trafił pod fachową opiekę lekarzy weterynarii. Dzięki podjętym działaniom zwierzęciem zajęli się specjaliści.
To kolejna sytuacja, która dowodzi, że policjanci nie przechodzą obojętnie obok potrzebujących.
- Gdynia. Policjanci uratowali gołębia
Komenda Miejska Policji w Gdyni,
gdynia.policja.gov.pl/m17/informacje/wiadomosci/101130,Policjanci-uratowali-golebia-ktory-lezal-wycienczony-na-drodze.html
Ostatnie Artykuły

Na Witominie wraca rozmowa o placu między blokami i parkingach

W Redłowie stanęli przy pomniku. Gdynia uczciła koniec wojny

Atomowy projekt rusza z miejsca. Gdyńskie firmy chcą wejść do gry

W Parku Centralnym pojawiły się stacje deratyzacyjne. To nie powód do paniki

Krzyż Bracki wrócił do morza. Gdynia odnowiła dawną przysięgę
![[PIŁKA NOŻNA] Lech Poznań – Arka Gdynia 1:1 w PKO BP Ekstraklasie – punkt gości w starciu z liderem](/images/mecz/thumbnails/lech-poznan-arka-gdynia-08052026-11.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Lech Poznań – Arka Gdynia 1:1 w PKO BP Ekstraklasie – punkt gości w starciu z liderem

AED na komisariacie w Gdyni Oksywiu - sprzęt dostępny całą dobę

Ostatnia prosta w loterii PIT. W Gdyni do wygrania dwa hybrydowe auta

Najmłodszy rekrut w gdyńskiej komendzie skradł uwagę przedszkolaków

Morze scena i park w ruchu – Gdynia szykuje intensywny weekend

Nowe foldery o Gdyni pokazują miasto inaczej i poza plażowym szlakiem

Wystawcy już się zgłaszają. Kaszubski zjazd w Gdyni nabiera kształtu

350 gimnastyczek i 25 krajów. W Gdyni rusza wielki taniec na macie

