Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

23 czerwca jest raz w roku, natomiast ojcem jest się przez cały rok. W tym szczególnym dniu gdyńscy policjanci składają wszystkim tatom życzenia zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, wytrwałości i radości ze swoich pociech. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca!

Dzisiaj obchodzimy Dzień Ojca i większość naszych myśli skierowana jest właśnie w Ich kierunku. Wśród policyjnej braci jest wielu tatusiów, którzy są ogromnym autorytetem dla swoich pociech. W trakcie codziennej służby to stanowczy stróże prawa, którzy wyciągają konsekwencje od tych, którzy łamią przepisy i dbając o bezpieczeństwo innych, niejednokrotnie narażają swoje życie i zdrowie. Ale bez względu na rodzaj pełnionej służby, w domach są opiekuńczymi i kochającymi ojcami, którzy przymykają oczy na wybryki swoich dzieci.

Z okazji Dnia Ojca wszystkim tatom składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, radości i spełnienia wszystkich marzeń. Tatom – policjantom życzymy, aby zawsze, z każdej służby wracali bezpiecznie do swych domów.

  • Zdjęcie przedstawiające policjanta z synem
    Gdynia. Dziś obchodzimy Dzień Ojca