Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Myślisz, że jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami w tatuażu? Sprawdź się! Rzuć okiem na ranking artystów tatuażu z Trójmiasta i zobacz, co obecnie jest na topie. Możesz się zdziwić. Mimo że pracownie pozostają zamknięte, ze względu na panujące obostrzenia, trendy w tej sztuce się zmieniają. Do jakiego studia tatuażu w Gdyni warto się wybrać po ponownym poluzowaniu restrykcji?

Nawet w czasach pandemii, kiedy kontakt z wybranym tatuatorem jest utrudniony pozostaje nam Internet; za pośrednictwem INKsearch.co sprawdzisz gdzie zrobić tatuaż w Gdyni, a także pozostaniesz na bieżąco z najnowszymi trendami! Mimo że ostatnie miesiące nie były łaskawe dla branży tatuażu, moda oraz gusta entuzjastów tej sztuki realnie zmieniają rynek. Tak! Ty też jesteś jego częścią! Twoja decyzja, na przykład o tym, aby zarezerwować tatuaż online, wpływa na trendy. Co będzie najmodniejsze w tym sezonie?Może już się domyślasz? Zerknij do naszej galerii - poniżej przedstawiamy Ci nasz ranking oraz kilka inspiracji prosto z platformy INKsearch.co!

INKSEARCH HP

fot. INKsearch – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

  1. VEAN TATTOO Gdynia” - tatuaże z morskim motywem

Zaczynamy klasycznie; niezależnie od tego czy mieszkasz nad morzem, czy jesteś jedynie turystą w Trójmieście, nic nie stoi na przeszkonie, abyś zdecydował się na taką dziarę! Woda, piasek, słońce - spoglądając na projekty, wykonane przez artystów ze studia “VEAN TATTOO” w Gdyni, sami z niecierpliwością wyczekujemy zasłużonego urlopu nad morzem!

VEAN TTTOO GDYNIA

Sprawdź profil studia tatuażu “VEAN TATTOO Gdynia” na INKsearch.co

INKsearch.co – zarezerwuj tatuaż w czasach koronawirusa

Wszyscy wiemy, że koronawirus to nie przelewki. Pandemia wywróciła nasze życie do góry nogami jednak…, wcale nie musisz się narażać i wychodzić z domu, by zarezerwować sesję tatuażu! Tak naprawdę kilka kliknięć dzieli Cię od zrobienia nowego wzoru. Jak umówić się na termin do wybranego artysty z Trojmiasta, za pośrednictwem INKsearch.co? Korzystając z wyszukiwarki na stronie głównej wybierz opcję “Artyści”, a następnie w rubryce “Wybierz miasto” wpisz: GDYNIA. Otrzymasz lokalne wyniki wyszukiwania, odpowiadające Twoim preferencjom! Dziesiątki tatuażystów z Gdyni i okolic, specjalizujących się w różnorodnych stylach. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

A jeśli naprawdę zależy Ci na tym, by być posiadaczem najmodniejszego wzoru to w zakładce “Trendy”, w rozwijanym menu wyszukiwarki, przefiltrujesz wyniki pod kątem tego, co jest aktualnie na topie.

  1. Piąte Studio Tatuażu” - Dodola Tattoo - tatuaż botaniczny

Tym razem propozycja lokalu z Gdańska. Cóż, w tym zestawieniu nie mogło zabraknąć tatuaży botanicznych, które cieszą się niesłabnącą popularnością; szczególnie wśród kobiet. Jak widać po portfolio tej artystki, rośliny prezentują się bardzo elegancko zarówno w czerni jak i w kolorze. Motywy florystyczne to gorący trend, który można przedstawić na wiele sposobów - tak, aby tatuaż podkreślił indywidualne cechy jego posiadacza.

DODOLA TATTOO GDAŃSK

Sprawdź portfolio Dodola Tattoo na INKsearch.co

Zaproś sztukę tatuażu do swojego domu dzięki TATTOOPRINTS!

A może…, uważasz, że na tatuaż jeszcze za wcześnie? Boisz się bólu lub nadal nie wiesz co tak naprawdę Ci się podoba. W takim razie odkrywaj piękno tej sztuki dzięki TATTOOPRINTS! Dzięki printom, obrazom i plakatom wykonanym przez polskich artystów tatuażu, z pewnością łatwiej będzie Ci znaleźć dokładnie to, czego szukasz. Otaczając się pięknymi wzorami nie tylko nadasz indywidualny charakter swojemu wnętrzu, ale sprawisz, że inspiracja i pomysły na nowe tatuaże przyjdą do Ciebie same!

TATTOOPRINTS

Kup print od artysty tatuażu na TATTOOPRINTS

  1. Zajawa Tattoo Gdynia” - Konrad.Kondrat - kolorowy tatuaż graficzny

Tego pewnie się nie spodziewaliście! Kolorowe tatuaże graficzne w ostatnich miesiącach zyskały wielu fanów. Styl graficzny jest bardzo oryginalny, dlatego spodoba się entuzjastom tej sztuki, którym zależy na podkreśleniu swojej indywidualności. W Gdyni możecie znaleźć świetnych tatuażystów, specjalizujących się w tych technikach - jednym z nich jest Konrad ze studia “Zajawa Tattoo”.

Konrad IBN ZAJAWA GDYNIA

Sprawdź portfolio Konrad.Konrat na INKsearch.co

Pamiętaj - decydując się na tatuaż miej na uwadze przede wszystkim swoje zdrowie oraz bezpieczeństwo. Tatuuj się odpowiedzialnie. Skorzystaj z bookingu online.

inksearch-logo

fot. INKsearch.co – zarezerwuj tatuaż w czasach pandemii