Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Karwinach prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia kamery w podziemnym garażu. Do zdarzenia doszło w sierpniu br., a związek ze sprawą mają mężczyźni, których wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osoby proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni Karwinach prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia kamery. Do zdarzenia doszło w sierpniu 2020 roku w jednym z podziemnych garaży. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą mają mężczyźni, których wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że jeden z mężczyzn ma około 30 lat, szczupłą budowę ciała,  charakterystyczną fryzurę (tzw. irokeza), oraz tatuaże na prawym barku, szyi i lewej ręce. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną koszulkę z białym nadrukiem i ciemne spodnie.

Drugi mężczyzna ma około 30 lat, szczupłą budowę ciała, jest ogolony na łyso. Miał na sobie jasną koszulkę z krótkim rękawem, krótkie spodenki koloru jasnoróżowego i czarne, sportowe buty.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Karwinach pod nr tel. 47-74-21-455 (dyżurny komisariatu), lub na numer alarmowy 112.