Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu poszukują mężczyzny, który w dniu 26.10.2019 roku w kilku sklepach na terenie Gdyni posługiwał się utraconą kartą płatniczą. Wizerunek mężczyzny został zarejestrowany na sklepowych monitoringach.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie posługiwania się utraconą kartą płatniczą. Do przestępstwa doszło w dniu 26.10.2019 roku w kilku sklepach spożywczych na terenie Gdyni. Wizerunek mężczyzny posługującego się utraconą kartą został zarejestrowany na sklepowych monitoringach.

Rysopis mężczyzny:

  • wiek około 45-50 lat,
  • szczupłej budowy ciała,
  • wzrost około 180-190 cm,
  • uszy odstające,
  • mężczyzna ubrany był w kurtkę do pasa koloru jasnego i jasne spodnie.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę, której wizerunek został utrwalony na nagraniu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu pod nr telefonu 58 66 21 155 lub na numer alarmowy 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji. Informacje można przekazywać również do Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu pod nr 58 66 21 170 bądź mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..