Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży okularów, do której doszło w dniu 22.06.2019 roku. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży okularów, do której doszło w dniu 22.06.2019 roku w salonie optycznym mieszczącym się w centrum handlowym zlokalizowanym przy Al. Zwycięstwa w Gdyni. Wizerunek sprawcy prezentowany jest na zdjęciach.

Rysopis mężczyzny:

  • wiek około 30-40 lat,
  • krępej budowy ciała,
  • w trakcie popełnienia przestępstwa posiadał założony jasny kapelusz, ubrany był w koszulkę z długim rękawem, czarne krótkie spodenki, przez lewe ramię posiadał przewieszoną czarną torbę z szarymi elementami.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, którego wizerunek został utrwalony na nagraniu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie pod nr telefonu 58 66 21 255 lub na numer alarmowy 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.