Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży okularów, do której doszło w dniu 22.06.2019 roku. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży okularów, do której doszło w dniu 22.06.2019 roku w salonie optycznym mieszczącym się w centrum handlowym zlokalizowanym przy Al. Zwycięstwa w Gdyni. Wizerunek sprawcy prezentowany jest na zdjęciach.

Rysopis mężczyzny:

  • wiek około 30-40 lat,
  • krępej budowy ciała,
  • w trakcie popełnienia przestępstwa posiadał założony jasny kapelusz, ubrany był w koszulkę z długim rękawem, czarne krótkie spodenki, przez lewe ramię posiadał przewieszoną czarną torbę z szarymi elementami.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, którego wizerunek został utrwalony na nagraniu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie pod nr telefonu 58 66 21 255 lub na numer alarmowy 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.