Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Od 1 marca struktura Gdyńskiego Centrum Sportu powiększyła się o stanowisko rzecznika prasowego, którym został Paweł Marszałkowski. We współpracy z Michałem Kozłowskim oraz Dawidem Kowalskim współtworzyć będą dział prasowy GCS. Do zmian doszło w ramach reorganizacji dotychczasowego działu promocji.

W dzisiejszym świecie sprawna komunikacja to połowa sukcesu. Rzecznik prasowy to osoba, która przede wszystkim powinna być: otwarta na dialog, znać dziennikarski warsztat pracy, podążać za najnowszymi trendami na rynku mediów, a także posiadać umiejętności pracy w zespole. Paweł spełnia te kryteria w stu procentach – mówi Rafał Klajnert, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu. I dodaje: – Przez trzy lata współpracy dał się poznać, jako osoba pracowita – potrafiąca na bieżąco reagować na wydarzenia nierzadko pod presją czasu. Jestem przekonany, że jest odpowiednią osobą na to stanowisko.

Z Gdyńskim Centrum Sportu Paweł Marszałkowski związany jest od kwietnia 2016 roku.
– To wystarczająco długo, aby przekonać się, jak wyjątkowym miejscem jest GCS i jak wspaniali ludzie tu pracują. Gdyński sport wyróżnia ogromna pasja, którą emanują wszyscy w niego zaangażowani. To pasja, którą będziemy starali się opisywać i pokazywać – zapowiada Paweł Marszałkowski.

Dział prasowy GCS relacjonować będzie najważniejsze wydarzenie związane z gdyńskim sportem. Również w formie wideo:

– Każdy z nas, przed rozpoczęciem pracy z GCS, zdobywał doświadczenie w trójmiejskich i ogólnopolskich redakcjach. Dawid Kowalski i Michał Kozłowski są gwarantami wysokiej jakości, jeśli chodzi o tworzenie treści w każdej formie – mówi rzecznik prasowy GCS. – Intensywnie pracujemy nad nową odsłoną serwisu gdyniasport.pl. Będzie ona nowoczesna i przyjazna – intuicyjna dla czytelnika. Chcemy, aby było to ważne miejsce w sieci dla pasjonatów gdyńskiego sportu. Wierzymy, że w ciekawy i urozmaicony sposób będziemy relacjonować zmagania gdyńskich sportowców. Regularnie będziemy zaglądać do miejsc, w których aktywności oddają się mieszkańcy. Przed nami czas pełen wielkich wydarzeń, takich jak Mistrzostwa Świata FIFA U20 czy Żeglarskie Mistrzostwa Świata Juniorów ISAF. Będziemy bardzo blisko emocji, tak aby każdy mieszkaniec, poprzez dostępne kanały GCS, był doskonale poinformowany o wszystkim, co dzieje się w gdyńskim sporcie – dodaje.

Paweł Marszałkowski – w Gdyńskim Centrum Sportu od kwietnia 2016 roku. Wcześniej pełnił funkcje redaktora naczelnego i wydawcy w Telewizji Wybrzeże, a także współpracował z Radiem Gdańsk. Publikował teksty na łamach m.in.: Gazeta.pl, Weszlo.com, Futbolnet.pl, dziennika „Sport” czy tygodnika „Plus Minus”. Współautor książki „Przegrany” i scenarzysta filmowy. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Gdańskim oraz Polskiej Szkoły Reportażu w Warszawie.