Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Najwyższa pora na nowe urządzenie mobilne? Szukasz funkcjonalnego smartfona, który nie zrujnuje Twojego portfela? Sprawdź, co ma do zaoferowania smartphone Redmi Note od Xiaomi.

W dzisiejszym artykule pod lupę bierzemy coraz bardziej popularne na naszym rynku „chińczyki”, a więc telefony komórkowe innowacyjnej marki Xiaomi. Firma powstała w roku 2001 i szybko zyskała miano „chińskiego Apple”, który – w odróżnieniu od oryginalnego Apple – oferuje wysokiej jakości rozwiązania w rozsądnych pieniądzach. I to właśnie rozsądne ceny smartfonów oraz innych urządzeń mobilnych od Xiaomi sprawiają, że marka jest tak kontrowersyjna – jej fani nie widzą sensu w przepłacaniu i kupowaniu zapóźnionych technologicznie rozwiązań konkurentów z Europy i Ameryki, podczas gdy przeciwnicy Xiaomi są przekonani, że oferowane przez „Chińczyka” rozwiązania to ładnie wyglądający tombak o niskiej trwałości. Kto ma rację?

Niezależenie od tego, czy racja leży po stronie fanów marki, czy też wręcz przeciwnie należy do jej przeciwników smartphone Redmi Note bije rekordy popularności, oferując zaawansowane technologicznie rozwiązania w naprawdę przystępnych cenach. Jeśli więc zastanawiasz się nad wymianą starego urządzenia mobilnego, koniecznie sprawdź co wyróżnia telefony Redmi Note.

Specyfikacja urządzenia mobilnego Redmi Note 5 w wersji 6/64GB

Smartfony Redmi Note są dostępne w dwóch wariantach – z wbudowaną pamięcią wewnętrzną o pojemności 32GB i 64GB. My bierzemy dzisiaj pod lupę „większy” model. Co ma w sobie takiego, że przyćmiewa konkurencję?

Redmi Note - sprawdź czy spełni Twoje oczekiwania!

Pojemna bateria umożliwiająca pracę nawet przez 2 dni

Podczas gdy większość użytkowników wielofunkcyjnych urządzeń mobilnych nie potrafi sobie wyobrazić dnia bez konieczności naładowania swojego smartfona, użytkownicy Redmi Note korzystają z pełnej funkcjonalności telefonu nawet do dwóch dni bez ładowania. „Chińczyk” został fabrycznie wyposażony w litowo-jonowy akumulator polimerowy o wysokiej pojemności aż 4000 mAh, co w połączeniu z optymalizacją pracy systemu MIUI zapewnia aż do 19 dni pracy w trybie gotowości, 14 godzin ciągłego oglądania filmów oraz 8,5 godziny grania. To czyni z Redmi Note od Xiaomi mobilne centrum rozrywki.

Nowy system zabezpieczenia

Absolutną nowością na rynku komercyjnych urządzeń mobilnych jest system rozpoznawania twarzy – Face Unlock. Jeśli kiedykolwiek przeszło ci przez myśl, że zwykła blokada nie jest wystarczająca do tego, żeby właściwie zabezpieczyć twoje urządzenie mobilne model Redmi Note 5 Pro z pewnością spełni twoje oczekiwania. To właśnie w nim zainstalowano technologię Face Unlock, która umożliwia odblokowanie urządzenia poprzez rozpoznanie twarzy właściciela. Cały proces zajmuje 0,2 sekundy.

Super wydajny procesor Snapdragon 636

Mottem marki Xiaomi jest innowacja dla każdego. Dlatego marka nie ustaje w wysiłkach, aby każdy kolejny model telefonu opuszczającego chińską fabrykę był do jakimś względem lepszy i bardziej innowacyjny niż jego poprzednik. W przypadku urządzenia wielofunkcyjnego Redmi Note 5 Pro innowacyjny jest najnowszy procesor Snapdragon 636 do firmy Qualcomm. To ośmiordzeniowy procesor z architekturą Kryo, który zapewnia lepszą ogólną wydajność oraz zwiększoną energooszczędność. Dzięki temu pełną funkcjonalnością swojego smartfona możesz się cieszyć jeszcze dłużej.

A to wszystko w ciekawej i eleganckiej obudowie, której głównym elementem jest nowy wyświetlacz Redmi Note 5, charakteryzujący się szerokim ekranem oraz wąskimi krawędziami – wszystkim, czego możemy oczekiwań po współczesnej generacji telefonów komórkowych.