Sprawdź, co jest grane i nie przegap żadnego istotnego wydarzenia sportowego! Zapraszamy do naszego cotygodniowego przeglądu imprez odbywających się w Gdyni.

15-21 lutego 2019 roku

 

Parkrun

16 luty (sob.)

Godzina: 9:00
Kategoria:
 cykliczny bieg na 5 km
Miejsce:
 Bulwar Nadmorski

———————————————–  

PKO GRAND PRIX GDYNI- Bieg Urodzinowy

16-17 luty (sob.-niedz.)

Godzina: 08:00- 20:00 (biuro zawodów)
Kategoria:
 nordic walking, biegi młodzieżowe i bieg główny na 10 km
Miejsce:
 Centrum handlowe Riwiera

16 lutego (sobota)
08:00 Otwarcie biura zawodów, Centrum Handlowe Riviera, ul. Kazimierza Górskiego 2;
10:00 Start Młodzieżowych Marszów – Nordic Walking;
10:45 Start Marszu – Nordic Walking w kategorii Open;
11:30 Ceremonia dekoracji Młodzieżowych Marszów – Nordic Walking;
12:00 Start Biegu Młodzieżowego w kategorii Starszaków – chłopcy;
12:15 Start Biegu Młodzieżowego w kategorii Starszaków – dziewczęta;
12:15 Ceremonia dekoracji Marszu – Nordic Walking w kategorii Open;
12:45 Start Biegu Młodzieżowego w kategorii Młodzików – chłopcy;
13:00 Start Biegu Młodzieżowego w kategorii Młodzików – dziewczęta;
13:30 Start Biegu Młodzieżowego w kategorii Juniorów;
14:15 Ceremonia dekoracji Biegów Młodzieżowych;
14:30 Start Biegu Malucha dla osób urodzonych od 1 stycznia 2015 r. do 16 lutego 2019 r.;
15:00 Start Biegu Malucha dla osób urodzonych od 1 stycznia 2013 r. do 31 grudnia 2014 r.;
20:00 Zakończenie pracy biura zawodów.

17 lutego (niedziela)
10:00 Start Biegu Głównego na 10 km;
12:00 Ceremonia dekoracji Biegu Głównego na 10 km

———————————————–  

Turniej z cyklu Gdynia Cup

16-17 luty (sob.-niedz.)

Godzina: 8:00 – 18:00
Kategoria:
piłka nożna
Miejsce: Gdynia Dąbrowa, Nagietkowa 73

———————————————–  

100 Cykliczny Bieg Śledzia – CBŚ

20 luty (środ.)

Godzina: 18:30
Kategoria:
bieg
Miejsce: Bulwar Nadmorski

———————————————–  

Turniej z cyklu Gdynia Cup

9-10 luty (sob.-niedz.)

Godzina: 8:00 – 18:00
Kategoria:
piłka nożna
Miejsce: Gdynia Dąbrowa, Nagietkowa 73

———————————————–  

ZIMOWE ZAJĘCIA SPORTOWE

15-22 luty (pon.-pt.)

Godzina: 8:00 – 18:00
Kategoria:
piłka nożna, unihokej, koszykówka
Miejsce: Hala Lekkoatletyczna GCS

ZAJĘCIA W DNIU 15.02 
9:00-10:00 – KOSZYKÓWKA , PIŁKA NOŻNA
10:15-11:15 – UNIHOKEJ ,PIŁKA NOŻNA
11:30-12:30 -UNIHOKEJ ,KOSZYKÓWKA
12:45-14:00 – UNIHOKEJ , KOSZYKÓWKA

ZAJĘCIA W DNIU 18.02 
9:00-10:00 – KOSZYKÓWKA , PIŁKA NOŻNA
10:15-11:15 – UNIHOKEJ ,PIŁKA NOŻNA
11:30-12:30 -UNIHOKEJ ,KOSZYKÓWKA
12:45-14:00 – PIŁKA NOŻNA , UNIHOKEJ

ZAJĘCIA W DNIU 19.02 
9:00-10:00 – KOSZYKÓWKA , PIŁKA NOŻNA
10:15-11:15 – PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE DLA DZIECI
11:30-12:30 -UNIHOKEJ ,KOSZYKÓWKA
12:45-14:00 – PIŁKA NOŻNA , KOSZYKÓWKA

ZAJĘCIA W DNIU 20.02 
9:00-10:00 – KOSZYKÓWKA , PIŁKA NOŻNA
10:15-11:15 – GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI
11:30-12:30 -UNIHOKEJ ,KOSZYKÓWKA
12:45-14:00 – UNIHOKEJ , KOSZYKÓWKA

ZAJĘCIA W DNIU 21.02 
9:00-10:00 – KOSZYKÓWKA , PIŁKA NOŻNA 
10:15-11:15 – UNIHOKEJ ,PIŁKA NOŻNA
11:30-12:30 -UNIHOKEJ ,KOSZYKÓWKA
12:45-14:00 – PIŁKA NOŻNA , KOSZYKÓWKA

 

 

 

 

 

 

Pobierz zip