Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Hotel dla pracowników w mieście Warszawa dzisiaj wygląda jak prawdziwe, dobrze urządzone mieszkanie. Prawda, że w niczym nie przypomina peerelowskich kwater pracowniczych i eksploatowanych później stancji dla pracowników? To dobrze! Projektując i tworząc nasze hotele pracownicze w mieście Warszawa chcieliśmy stworzyć miejsca, w których pracownik przebywający na delegacji może się czuć jak w domu… Czy odnieśliśmy sukces?

Zajmujemy się krótkoterminowym wynajmem mieszkań. Prowadzimy hotele zlokalizowane w na terenie miasta Warszawa, w tym hotele pracownicze Warszawa Ursus. Od lat dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować naszym gościom jak najwyższy standard zakwaterowania oraz obsługi klienta w jak najrozsądniejszej cenie. Zależy nam na zadowoleniu Naszych Gości, dlatego dalecy jesteśmy od tworzenia standardowych hoteli, których ośrodkiem centralnym jest recepcja. W naszych hotelach pracowniczych recepcja pełni rolę punktu pomocy, w którym kompetentna i zawsze uśmiechnięta osoba odpowie na wszystkie Państwa pytania i pomoże w rozwiązaniu problemów.

Hotele Warszawa Ursus - czy Ursus to dobra lokalizacja?

Klienci poszukujący zakwaterowania dla swoich pracowników często pytają nas, czy Ursus to faktycznie dobra lokalizacja – w końcu siedziby większości firm mieszczą się w ścisłym centrum miasta lub jego okolicy. Wieloletnia praktyka podpowiada nam, że Warszawa Ursus to bardzo dobra lokalizacja na hotel pracowniczy. Jej ogromną zaletą jest przystępna cena, dzięki czemu za podobne pieniądze można wynająć mieszkanie o znacznie wyższym standardzie niż lokale w Centrum. Jej drugą zaletą jest doskonałe skomunikowanie z Centrum oraz innymi dzielnicami Warszawy, które umożliwia niezmotoryzowanym pracownikom stosunkowo łatwy i szybki dojazd do dowolnego miejsca w mieście. Przyglądając się lokalizacji naszych hoteli nie można nie wspomnieć także o bezpieczeństwie – każdy hotel dla pracowników Warszawa Ursus jest zlokalizowany na zamkniętym terenie, większość znajduje się na obszarach monitorowanych, a nasi goście mają dostęp do strzeżonego parkingu podziemnego, co w całości rozwiązuje problem przyjazdu do miasta samochodem na obcych numerach rejestracyjnych (niektórzy goście wciąż obawiają się – nieuzasadnienie oczywiście – aktów wandalizmu).

Co oferują nasze hotele pracownicze?

Wspomnieliśmy już wcześniej o nowoczesnym i komfortowym wyposażeniu wnętrz. Jego uzupełnienie stanowi podstawowy sprzęt gospodarstwa domowego, dzięki któremu goście są całkowicie niezależni od usług serwisów zewnętrznych – mieszkania mają lodówki, kuchenki, pralki. W odróżnieniu od peerelowskich klitek, nasze mieszkania oferują relatywnie dużą przestrzeń, w której wygospodarowaliśmy sfery dzienną i nocną, a więc przestrzenie przeznaczone do pracy lub spotykania się ze znajomymi oraz odpoczynku.

hotele pracownicze na miarę Twoich potrzeb

Ogromną zaletą naszych hoteli jest wysoko wykwalifikowana obsługa, która – od strony osoby odpowiedzialnej za organizację wynajmu zapewnia minimum formalność oraz pomoc w ich dopełnieniu, a od strony osoby mieszkającej przyjazną atmosferę. To wszystko razem sprawia, że pracownicy korzystający z zakwaterowania w hotelach pracowniczych należących do kompleksu Apartamenty Magnolie Warszawa Ursus są bardziej zadowoleni z zakwaterowania i znacznie bardziej efektywni w pracy zawodowej.

Wisienka na torcie naszej oferty są elastyczne koszty wynajmu, którymi możesz zarządzać w zależności od liczby wynajętych kwater pracowniczych oraz czasookresu ich wynajmu. Dobowy koszt wynajmu maleje proporcjonalnie do wydłużania się okresu najmu.