Monika Pyrek wraca do rodzinnej Gdyni, gdzie rozpoczęła się jej tyczkarska kariera. Wraz z Anną Rogowską poprowadzą pierwsze warsztaty skoku o tyczce dla dzieci

W imieniu Fundacji Moniki Pyrek serdecznie zapraszamy Państwa na „Monika Pyrek Camp“ – warsztaty skoku o tyczce dla dzieci. Wydarzenie odbędzie się 23 maja 2018 r. w hali lekkoatletycznej Gdyńskiego Centrum Sportu w godzinach 11:00-14:00. Impreza sportowa skierowana jest do uczniów szkół podstawowych z klas 1-3. Warsztaty będą prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej (trenerów Mistrzów i Mistrzyń skoku o tyczce) oraz samych „Mistrzów Sportu“. Podczas warsztatów dzieci będą wykonywać podstawowe elementy treningu tyczkarskiego oraz będą mogły zaliczyć, uzyskać pierwsze wysokości.

Po zakończeniu zmagań sportowych przyjdzie czas na zdrowy posiłek w towarzystwie Mistrzów Sportu, którzy podzielą się ciekawymi historiami z życia sportowca wyczynowego oraz wręczą certyfikaty tyczkarskie. Celem projektu jest zachęcenie uczestników do aktywności fizycznej, jej promocja wśród dzieci, w tym w szczególności przybliżenie dyscypliny sportowej skoku o tyczce.

W warsztatach weźmie udział ponad 250 dzieci.   Projekt jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.  Dodatkowo każdy uczestnik „Monika Pyrek Camp“ otrzyma koszulkę oraz broszurę edukacyjną.

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.