BURLESKA — spektakl burleski w Teatro Gdynia (7 listopada 2025)

Wieczór pełen blichtru, humoru i zmysłowej sztuki scenicznej — taki będzie wieczór burleski w Teatro Gdynia. Scena łączy elegancję z odwagą, retro estetykę z nowoczesną ekspresją, a występujące artystki potrafią rozbawić, wzruszyć i zaskoczyć jednym ruchem. Warto zobaczyć to na żywo.
Szczegóły wydarzenia (BURLESKA)
- Data i godzina: 7 listopada (piątek), godz. 19:00 – 21:00
- Miejsce: Teatro Gdynia, Gdynia, plac Grunwaldzki 1
- Bilety: dostępne online; liczba miejsc ograniczona
- Kontakt / więcej informacji: +48 789 573 793
O wydarzeniu
Burleska to spektakl, który bawi i prowokuje — tu taniec, kabaretowy dowcip i sceniczna opowieść schodzą się ze sobą w jednym show. Na scenie pojawią się:
- Owacja — konferansjerka, która łączy niesamowite poczucie humoru z wiedzą o burlesce; rozgrzewa publiczność i wprowadza w klimat wieczoru.
- Chloe Angelique — tancerka z Warszawy znana zarówno polskiej, jak i amerykańskiej publiczności; elegancja i charyzma.
- Lily Frou — miłośniczka lat 20., secesji i złotej ery Hollywood; jej występy i kostiumy nawiązują do art déco z lekkim, drapieżnym akcentem.
- Minnie LaGoon — performerka promująca akceptację ciała; jej występy to celebracja ruchu, radości i pewności siebie.
Co można spodziewać się na widowni? Zmysłowych układów tanecznych, dopracowanych kostiumów, żartów i momentów, które skłaniają do oklasków. Dla osób ciekawych sztuki scenicznej, miłośników retro-stylu i tych, którzy lubią spektakle z charakterem — to propozycja w sam raz.
- Dla kogo: osoby szukające wieczoru z klimatem, miłośnicy performansu scenicznego, fani stylizacji retro i burleski.
Ostatnie Artykuły

Różowe motocykle wjechały do Gdyni. Cel był ważniejszy niż pokaz

Bandera w górę i rejsy po zatoce. Gdyński ośrodek otworzył sezon

Na Witominie wraca rozmowa o placu między blokami i parkingach

W Redłowie stanęli przy pomniku. Gdynia uczciła koniec wojny

Atomowy projekt rusza z miejsca. Gdyńskie firmy chcą wejść do gry

W Parku Centralnym pojawiły się stacje deratyzacyjne. To nie powód do paniki

Krzyż Bracki wrócił do morza. Gdynia odnowiła dawną przysięgę
![[PIŁKA NOŻNA] Lech Poznań – Arka Gdynia 1:1 w PKO BP Ekstraklasie – punkt gości w starciu z liderem](/images/mecz/thumbnails/lech-poznan-arka-gdynia-08052026-11.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Lech Poznań – Arka Gdynia 1:1 w PKO BP Ekstraklasie – punkt gości w starciu z liderem

AED na komisariacie w Gdyni Oksywiu - sprzęt dostępny całą dobę

Ostatnia prosta w loterii PIT. W Gdyni do wygrania dwa hybrydowe auta

Najmłodszy rekrut w gdyńskiej komendzie skradł uwagę przedszkolaków

Morze scena i park w ruchu – Gdynia szykuje intensywny weekend

Nowe foldery o Gdyni pokazują miasto inaczej i poza plażowym szlakiem

