Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

 

Dni stają się coraz dłuższe i coraz cieplejsze – stwarza to okazję do organizowania wielu spotkań towarzyskich. Jeśli masz zamiar zaprosić kilku znajomych na wspólny wieczór i chcesz przyjąć swoich gości z klasą, musisz zadbać o każdy szczegół.

Przed przybyciem gości

Z chwilą zaproszenia gości do siebie na pewno przyszły Ci do głowy różne pomysły na to, jak należy zorganizować imprezę, aby zapadła wszystkim w pamięć. Dlatego też od razu przyszły Ci do głowy wszystkie możliwe lokalizacje i wstępne menu na wieczór. Znasz dobrze swoich przyjaciół, więc z góry zakładasz, jakie napoje będziesz serwować, aby wszyscy byli usatysfakcjonowani. Dlaczego więc nie miałbyś pomyśleć o tym, w czym te napoje podać?

Plastikowe kubki i papierowe talerzyki dobrze jest zostawić na kinderbale i pikniki w górach. Kiedy jesteś w domu i masz do dyspozycji pełen arsenał w postaci zastawy stołowej i eleganckich sztućców, nawet nie próbuj szpecić swojego stołu tworzywami sztucznymi. Postaw na eleganckie szkło, które znacznie lepiej wkomponuje się w stół przygotowany dla przybyłych i zrobi na nich nieporównywalnie lepsze wrażenie.

Elegancja po francusku

Jeśli od kogoś można by było uczyć się szyku z prawdziwego zdarzenia, to na pewno od Francuzów. Ich styl bycia jest pełen gracji, a przedmioty, które wybierają, są gustowne i eleganckie. Takie też są produkty marki La Rochere, produkującej różnego rodzaju naczynia ceramiczne oraz szklane. Jedne i drugie cechują się najwyższą jakością wykonania, ogromną dbałością o szczegóły i oryginalnym designem. To, co wyróżnia je spośród innych tego typu produktów, to ciekawe wzornictwo i wybrane z rozmysłem kolory, które doskonale ze sobą współgrają.

Duży wybór, szeroki asortyment

Wśród produktów marki La Rochere można wymienić właściwie wszystkie elementy zastawy stołowej, które powinny znajdować się w każdej kuchennej szafce. Tak jak zostało to wcześniej wspomniane, firma La Rochere produkuje bogatą kolekcję naczyń porcelanowych i posiada równie ciekawą ofertę naczyń szklanych.

Kto powiedział, że szklanki muszą być proste? Ich wygląd można urozmaicić na wiele sposobów i producenci La Rochere właśnie to robią. Nie oznacza to jednak, że ich wzory są zbyt wymyślne i przesadzone – wręcz przeciwnie. Unikatowy kształt szklanki może być bowiem opatrzony nieregularnym barwnym pasem lub ozdobiony symetrycznym kwiatowym motywem. Zresztą nie tylko malowidła uzupełniają wygląd szkła od La Rochere – równie efektowne są wytłoczone wzory, np. w formie motyla bądź ważki.

Wyjątkowo efektowne są wyroby szklane barwione – jak choćby szare lub fioletowe. Idealnie pasują do prostych, białych talerzy. Nie wymagają dodatkowych ozdób, bo ich struktura jest tak bogata i zawiła, a kolory tak barwne, że same w sobie stanowią niesamowitą ozdobę.

Produkty marki La Rochere, choć różne w kształcie lub odmienne pod kątem wzoru, bardzo często do siebie pasują – można więc bez obaw inwestować w różne rodzaje szkła stołowego, mając gwarancję, że jako komplet stworzy ono harmonijną całość.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.