Klub Sportowy Maximus ogłasza nabór do gdyńskiej sekcji kick-boxingu. Zajęcia odbywają się we wtorki, czwartki i piątki, a prowadzi je Piotr Kohnke – wielokrotny medalista mistrzostw Polski w sportach walki, którego podopieczni mogą pochwalić się sukcesami osiągniętymi w rywalizacji juniorów.  

Treningi odbywają się w gdyńskim ognisku ZMCh Polska YMCA zlokalizowanym przy ul. Żeromskiego 26 (Plac Kaszubski). Dzieciom od 6. do 12. roku życia sztab trenerski proponuje zajęcia ogólnorozwojowe z technikami kick-boxingu. W ciągu tygodnia zaplanowane są dwie jednostki treningowe, we wtorek i czwartek od godziny 18 do 19.

Z kolei młodzież od 13. roku życia oraz dorośli podzieleni zostali na dwie grupy: podstawową i zawodniczą.  Obie zajęcia zaczynają o godz. 19, i podobnie jak młodsi koledzy ćwiczą przez 60 minut. Zwieńczeniem tygodnia pracy jest wspólny trening wszystkich zawodników klubu – w piątek godz. od 18 do 19. 

Treningi prowadzi Piotr Kohnke – wielokrotny medalista mistrzostw kraju w kick-boxingu, karate czy teakwondo, który z powodzeniem reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej. Niewykluczone, że niebawem w jego ślady pójdą jego podopieczni. Daniel Aniśko podczas marcowych mistrzostw Polski juniorów w Kartuzach zdobył brązowy medal w rywalizacji do 89 kg w formule kick-light. Jego klubowy kolega – Beniamin Wołodko swój występ zakończył na ćwierćfinale. 

Zajęcia odbywają się do 10 czerwca. Na lipiec i sierpień planowana jest wakacyjna przerwa w treningach. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 501 191 908 lub na stronie internetowej www.ksmaximus.pl.

Galeria projektu