Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Gdyńskie Poruszenie - SpinningZapraszamy miłośników aktywnej formy spędzania wolnego czasu na bezpłatne zajęcia w ramach Gdyńskiego Poruszenia. W bogatej ofercie ćwiczeń proponowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu można znaleźć między innymi zajęcia indoor cycling, czyli treningi z jazdy na rowerze stacjonarnym w sali fitness.

Indoor cycling to forma rekreacji zdobywająca coraz większą popularność na całym świecie. Treningi opierają się na intensywnym pedałowaniu w różnych pozycjach pod okiem wykwalifikowanego trenera. Dzięki profesjonalnym ćwiczeniom na rowerkach stacjonarnych można nie tylko zgubić zbędne kilogramy, spalić kalorie lecz także wzmocnić mięśnie całego ciała.

Zajęcia Indoor cycling odbywają się: w środy o godz. 16:30 i w piątki o godz. 19:00 w sali fitness. Przed każdymi zajęciami należy się zapisać na naszej stronie: www.gdyniasport.pl. Rejestracja startuje w każdy poniedziałek o godz. 8:00. Uwaga! W treningu indoor cycling można wziąć udział tylko raz w tygodniu.

Więcej informacji na stronie projektu [TUTAJ].


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.