Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim zbliża się wielkimi krokami! To najwyższa pora, aby przypomnieć zasady odbioru pakietów, które uczestnikom wcześniejszych zawodów z cyklu PKO Grand Prix Gdyni są bez wątpienia doskonale znane.

PAKIETY ODBIERAMY DWA DNI LUB DZIEŃ PRZED ZAWODAMI

Do Biegu Niepodległości z PKO Bankiem Polskim numer startowy można odebrać :

9 listopada (czwartek) w Biurze Zawodów mieszczącym się w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu (ul. Olimpijska 5/9 ) w godzinach 15:00-20:00,

10 listopada (piątek) w Biurze Zawodów mieszczącym się w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu (ul. Olimpijska 5/9) w godzinach 15:00-20:00.

W dniu 11 listopada nie będą wydawane pakiety startowe.

KARTA STARTOWA I NIC WIĘCEJ

Aby odebrać pakiet startowy wystarczy w biurze pokazać kartę startową. Po poprawnym procesie rejestracji znajduje się ona w profilu zawodnika. Kartę można mieć ze sobą zarówno w wersji drukowanej, jak i elektronicznej (telefon, tablet). Karta startowa dostępna będzie do pobrania z profilu zawodnika w terminie siedmiu dni po zakończeniu procesu rejestracji.

Aby odebrać pakiet startowy osobiście wystarczy także pokazanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

ODBIÓR PAKIETÓW PRZEZ INNE OSOBY

Nie są potrzebna żadne upoważnienia. Wystarczy przekazać/przesłać kartę startową i to ona upoważnia do odbioru pakietu przez osoby trzecie.

_____________________________

Wszystkie informacje dotyczące zawodów można znaleźć na dedykowanej stronie www.gpx.gdyniasport.pl w zakładce danego biegu (w Przypadku Biegu Niepodległości z PKO Bankiem Polskim KLIKNIJ TUTAJ). O ile na nurtujące pytanie nie znalazłeś odpowiedz w zakładce FAQ, możesz też skorzystać z naszej infolinii.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.