Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Biblioteka Gdynia przyłączyła się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Kochasz czytać? Uwielbiasz przechadzać się między regałami, marzysz, by zamieszkać wśród książek, a może zastanawiasz się jak wygląda praca bibliotekarza od kuchni?

Wspomóż Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, weź udział w aukcji Biblioteki Gdynia i przekonaj się, jak wygląda dzień wśród książek i ludzi.

Kliknij tutaj, by przejść do aukcji

Zwycięzca aukcji przez jeden dzień będzie mógł towarzyszyć zespołowi Biblioteki z Pasją w Gdyni. Dokładny termin do ustalenia ze zwycięzcą aukcji.

Aukcja przeznaczona jest dla osób z całej Polski. Ewentualny dojazd do Gdyni i nocleg na własny koszt. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów prawnych. Wszelkie pytania kierujcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.