Gdyńscy policjanci zajęli I i III miejsce w wojewódzkich zawodach dla kierowników rewirów dzielnicowych. Podkom. Jan Teleżyński, który zajął I miejsce, w październiku będzie reprezentował województwo pomorskie w ogólnopolskim finale. Życzymy powodzenia!

21 i 22 września 2023 r. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, odbyły się zawody wojewódzkie, w których udział wzięli wszyscy kierownicy rewirów dzielnicowych z całego województwa. Kierownicy musieli stawić czoła dwóm konkurencjom. Pierwszą z nich był test z wiedzy zawodowej, natomiast drugą było wykazanie umiejętności strzeleckich. I miejsce zajął podkom. Jan Teleżyński z Komisariatu Policji w Gdyni - Oksywiu, a III miejsce zajął asp. Michał Malek z Komisariatu Policji w Gdyni – Śródmieściu. Zwycięzcy funkcjonariusze przyjęli gratulacje, dyplomy oraz puchary z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku, insp. Bogusława Ziemby.

W październiku br. podkom. Jana Teleżyńskiego czeka jeszcze jeden etap tego konkursu. Tym razem ogólnopolski, który odbędzie się w Szkole Policji w Katowicach. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.