Policjanci z Chyloni pojechali na interwencję, gdzie według zgłoszenia w jednym z mieszkań znajduje się agresywny mężczyzna. Na miejscu 20-latek znieważył funkcjonariusza i naruszył jego nietykalność. Ponadto mundurowi w trakcie interwencji znaleźli w mieszkaniu narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany, do sprawy zatrzymano również trzy osoby przebywające w mieszkaniu.

W sobotę około 22.00 policjanci z Chyloni otrzymali zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie w jednym z mieszkań na ul. Chabrowej. Po przyjeździe na miejsce mundurowi zastali w mieszkaniu cztery osoby, w tym mężczyznę bez koszulki, który leżał na podłodze w salonie. Funkcjonariusze podeszli do niego, aby sprawdzić czy nie potrzebuje pomocy, wówczas na ich widok mężczyzna zaczął ich obrażać. Następnie wstał i będąc bardzo pobudzonym uderzył jednego z policjantów. Funkcjonariusze obezwładnili go. Z uwagi na wyczuwalny zapach marihuany policjanci sprawdzili, czy w mieszkaniu są narkotyki. W wyniku przeszukania policjanci znaleźli około 15 gramów marihuany i środek psychotropowy. 21-letnia kobieta i dwaj mężczyźni w wieku 23 lat oświadczyli, że jest to susz roślinny, ale nie wiedzą do kogo należy. W związku ze zdarzeniem zostali oni zatrzymani do sprawy, natomiast agresywny 20-latek decyzją ratowników medycznych został przewieziony do szpitala na badania.

20-letni mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków, znieważenie oraz naruszenie nietykalności funkcjonariusza. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.