Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Chyloni szukają 14-letniej Liliany Potulskiej, która 5 września br. około 16.00 samowolnie oddaliła się z miejsca zamieszkania i do tej pory nie wróciła.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Chyloni przyjęli zgłoszenie o samowolnym oddaleniu się z miejsca zamieszkania 14-latki. Liliana Potulska wyszła z domu 5 września około 16.00 aby spotkać się z koleżanką. Z uwagi na brak zgody rodzica na pozostanie u koleżanki na noc, dziewczyna odłączyła telefon i do tej pory nie wróciła do domu.

Dziewczyna ma około 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy jasne z rudymi/różowymi końcówkami (za ramiona), bladą cerę, niebieskie oczy, charakterystyczny pieprzyk nad górną wargą po prawej stronie. W dniu zdarzenia miała na sobie czarną bluzę, czarne spodnie, czarne buty.

W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu 14-latki lub ustalenia jej miejsca pobytu, mundurowi proszą o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni – Chyloni tel. 47-74-21-355 (dyżurny jednostki) lub pod numerem alarmowym 112.