Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie oraz z Komisariatu Policji w Gdyni – Karwinach prowadzą czynności w sprawie kradzieży pieniędzy i perfum. Do zdarzeń doszło w kwietniu, maju i lipcu 2022 r., a związek ze sprawami mogą mieć kobieta i mężczyźni, których wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osoby proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie oraz z Komisariatu Policji w Gdyni – Karwinach prowadzą czynności w sprawie kradzieży pieniędzy i perfum. Do zdarzeń doszło od kwietnia do lipca 2022 roku. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawami mogą mieć osoby, których wizerunek publikujemy.

1. Mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą pieniędzy, do której doszło 27 kwietnia br. ma około 60 lat, siwe włosy, jest szczupły. W dniu zdarzenia miał na sobie ciemną kurtkę, ciemne spodnie typu jeans, czarne buty sportowe. (Sprawę prowadzi Komisariat Policji w Gdyni – Redłowie).

2. Mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą pieniędzy, do której doszło 27 kwietnia br. ma około 50 lat, siwy zarost. W dniu zdarzenia miał na sobie ciemną kurtkę, spodnie jeansowe, czarne buty sportowe, czapkę z daszkiem. (Sprawę prowadzi Komisariat Policji w Gdyni – Redłowie).

3. Mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą perfum, do której doszło 10 maja br. ma około 25 lat, jest średniej budowy ciała. W dniu zdarzenia miał na sobie czapkę z daszkiem z białym napisem (czapka z przodu w kolorze czarnym, po bokach w kolorze szarym), ciemną, zieloną kurtkę z pomarańczową podszewką, zwężane spodnie koloru czarnego z białym logo na lewym udzie, sportowe obuwie koloru szaro-białego z pomarańczowymi wstawkami. (Sprawę prowadzi Komisariat Policji w Gdyni – Karwinach).

4. Mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą perfum, do której doszło 5 lipca br. ma około 40 lat, krótkie włosy koloru brązowego. W dniu zdarzenia miał na sobie t-shirt w paski koloru biało-czarnego, krótkie spodenki jeansowe, ciemne klapki, przez ramię przewieszoną torbę typu saszetki w kolorze czarnym. Mężczyzna ma 3 tatuaże (na prawym przedramieniu, na lewej nodze na wysokości kostki oraz po prawej stronie szyi). (Sprawę prowadzi Komisariat Policji w Gdyni – Redłowie).

5. Kobieta, która może mieć związek z kradzieżą perfum, do której doszło 10 maja br. ma około 28 lat, ciemne włosy. W dniu zdarzenia miała na sobie przeciwsłoneczne okulary, różową koszulkę na ramiączkach, krótkie jeansowe spodenki, białe buty sportowe, na ramieniu przewieszoną czarną torebkę, na przedramieniu kobieta ma tatuaż. (Sprawę prowadzi Komisariat Policji w Gdyni – Redłowie).

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny jednostki), na Komisariat Policji w Gdyni – Karwinach pod nr tel. 47-74-21-455 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.