Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło w lipcu br., a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło w lipcu 2021 roku sprzed centrum handlowego. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że mężczyzna ma około 30 lat i szczupłą budowę ciała. W dniu zdarzenia miał na sobie jasną czapkę z daszkiem, czarny t-shirt z białymi nadrukami, czarne spodnie dresowe (długość ¾), czarne buty sportowe, a na twarzy czarną maseczkę. Mężczyzna miał czarny plecak z zielonymi wstawkami.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny komisariatu) lub na numer alarmowy 112.

  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę podejrzewanego o kradzież roweru
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę podejrzewanego o kradzież roweru
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę podejrzewanego o kradzież roweru