Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło pod koniec maja br., a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum. Do zdarzenia doszło pod koniec maja 2021 roku. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Mężczyzna ma około 25 lat, 170 cm wzrostu i ciemne, krótkie włosy. W dniu zdarzenia miał na sobie granatową koszulkę polo, jeansowe spodenki do kolan, czarne buty sportowe i jasną maseczkę na twarzy.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny komisariatu) lub na numer alarmowy 112.

  • Zdjęcie przedstawiające poszukiwanego mężczyznę