Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży pieniędzy. Do zdarzenia doszło w czerwcu br., a związek ze sprawą mogą mieć kobiety, których wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osoby proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży pieniędzy z mieszkania prywatnego, do której doszło w czerwcu 2021 roku. Mundurowi ustalili, że kobieta poprosiła pokrzywdzonego o wodę, a zaraz za nią weszła do mieszkania druga kobieta i ukradły około 10 tys. zł.

Z monitoringu wynika, że pierwsza kobieta ma około 45-50 lat, długie włosy blond i przysadzistą sylwetkę. W dniu zdarzenia miała na sobie niebieską koszulkę na ramiączkach, czarne spodnie (legginsy) do kolan, białe buty sportowe, czarną torebkę – saszetkę, w ręku trzymała butelkę z wodą mineralną. Kobieta na lewym ramieniu ma prawdopodobnie tatuaż – obręcz.

Druga kobieta ma około 45-50 lat, czarne, długie włosy i jest otyła. W dniu zdarzenia miała na sobie białą koszulkę na ramiączkach, dresową spódnicę koloru szarego z białym paskiem z boku (długość do połowy łydki), białe tenisówki, w ręku trzymała butelkę z wodą.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają kobiety z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny komisariatu), lub na numer alarmowy 112.

  • Zdjęcie przedstawiające dwie kobiety, które idą chodnikiem
  • Zdjęcie przedstawiające kobietę w blond włosach
  • Zdjęcie przedstawiające kobietę w ciemnych włosach