Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Trudny czas pandemii nie zablokował przyjęć do służby nowych policjantów. Nabór do służby w Policji wciąż trwa, a zainteresowanie pracą w policyjnej braci w dalszym ciągu jest bardzo duże. Dzisiaj grono gdyńskich policjantów powiększyło się o 10 nowych funkcjonariuszy.

Prawie każdego dnia zgłaszają się osoby, które chcą wstąpić w szeregi Policji i na co dzień dbać o bezpieczeństwo innych. Służba w Policji jest bardzo ciekawa i satysfakcjonująca, ale również niezmiernie odpowiedzialna. Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do służby muszą najpierw przejść przez kilka etapów postępowania kwalifikacyjnego, m.in. testy z wiedzy i sprawności fizycznej, test psychologiczny i komisję lekarską.

Dzisiaj szeregi gdyńskiej Policji zasiliło 10 nowych funkcjonariuszy, w tym cztery kobiety. Czeka ich jeszcze kurs podstawowy, podczas którego zdobędą wiedzę niezbędną do pracy policjanta. Ale to nie ostatni nabór w tym roku. Każdy, kto chce wstąpić w szeregi policyjnej formacji może składać dokumenty.

Kolejne terminy przyjęć do służby w Policji:

-13 lipca

-15 września

-3 listopada

-30 grudnia

Zachęcamy do składania podań.

https://dobor.pomorska.policja.gov.pl/

  • Zdjęcie przedstawiające nowych funkcjonariuszy Policji z policjantką.
  • Zdjęcie przedstawiające nowych funkcjonariuszy Policji i policjantkę z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.
  • Zdjęcie przedstawiające policjantkę, która rozmawia z nowo przyjętymi funkcjonariuszami Policji.
  • Zdjęcie przedstawiające nowych funkcjonariuszy Policji i policjantkę z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.