Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Oksywiu poszukują 53-letniego Janusza Szemerda. Mężczyzna w maju 1997 roku wyjechał do Włoch w poszukiwaniu pracy i do tej pory nie wrócił. Przeprowadzone badanie antroskopijne pozwoliło uzyskać prawdopodobny obecny wygląd zaginionego. Każdy, kto widział mężczyznę lub wie, gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Oksywiu poszukują 53-letniego Janusza Szemerda. Mężczyzna w maju 1997 roku wyjechał do Włoch w poszukiwaniu pracy i do tej pory nie wrócił. Przeprowadzone badanie antroskopijne pozwoliło uzyskać prawdopodobny obecny wygląd zaginionego. Każdy, kto widział mężczyznę lub wie, gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Oksywiu poszukują Janusza Szemerda, który w maju 1997 roku wyjechał do Włoch w poszukiwaniu pracy i do tej pory nie wrócił.

W sierpniu 2006 roku do komisariatu zgłosił się ojciec zaginionego, który poinformował, że jego syn 01.05.1997 roku wyjechał autokarem z Krakowa do Włoch, aby znaleźć pracę. We wrześniu mężczyzna skontaktował się z rodzicami i powiedział, że prawdopodobnie opuści Neapol ale nie wie, kiedy wróci do domu, po czym telefon zamilkł. Rodzina otrzymała jeszcze pocztówkę od syna, a potem kontakt z nim całkowicie się urwał.

Policjanci pracowali przy tej sprawie ale dotychczas nie udało się odnaleźć mężczyzny. Mundurowi przeprowadzili badania antroskopijne i uzyskali prawdopodobny wygląd zaginionego.

Mężczyzna ma obecnie 53 lata, około 180 cm wzrostu, jest szczupłym szatynem, oczy koloru piwnego, owalna twarz.

Wszystkie osoby, które widziały mężczyznę lub mogą wskazać miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Oksywiu pod nr tel. +48 47 74 21 555 (dyżurny jednostki), na numer alarmowy 112, lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Zdjęcie przedstawiające prawdopodobny wygląd mężczyzny