Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia ciała petardą. Do zdarzenia doszło w lipcu 2019 roku na Plaży Miejskiej, podczas iluminacji związanej ze świętowaniem 90-lecia klubu Arka Gdynia. Osoby, które posiadają zarejestrowane materiały z tego zdarzenia proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia ciała petardą, do którego doszło 7 lipca 2019 roku. Zdarzenie miało miejsce na Plaży Miejskiej około 22.00, podczas iluminacji świetlnej związanej z 90-leciem klubu Arki Gdynia.

Apelujemy do świadków zdarzenia o informacje oraz zarejestrowane materiały, które mogłyby przyczynić się do ustalenia sprawcy tego czynu.

W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy, mundurowi proszą o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Śródmieściu, pod nr tel. dyżurnego: 47 74 21 155 lub pod numerem alarmowym 112.

  • Zdjęcie przedstawiające treść komunikatu o poszukiwaniach świadków zdarzenia, do którego doszło w lipcu 2019 roku  i doszło do uszkodzenia ciała poprzez użycie petardy.