Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Dziś jest Dzień Ojca i z tej okazji policjantki i policjanci z Gdyni przekazują wszystkim tatusiom moc gorących życzeń. W szeregach policji również są tatusiowie, którzy na co dzień pilnują bezpieczeństwa w mieście. Wam także życzymy wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim bezpiecznych powrotów ze służby.

Ojciec to bardzo ważna osoba w życiu każdego dziecka. Jest zazwyczaj wymagający, ale potrafi wynagrodzić starania swoich pociech, docenić je i obronić. Policjanci – tatusiowie, mimo ciężkiej i stresującej pracy, po powrocie do swych domów są czułymi i oddanymi ojcami.

Praca funkcjonariuszy jest bardzo odpowiedzialna. Często wymaga dyspozycyjności, poświęcenia i dużo cierpliwości. Mundurowi narażają swoje zdrowie i życie podczas różnych akcji i tak naprawdę nie mają gwarancji, czy wrócą do swych rodzin cali i zdrowi. Dlatego z okazji Dnia Ojca, w podziękowaniu za codzienną służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców, życzymy wszystkim tatom-policjantom sukcesów zawodowych oraz dużo cierpliwości i wytrwałości.

W tym szczególnym dniu policjantki i policjanci z Gdyni składają również życzenia wszystkim ojcom. Drodzy Tatusiowie: dużo zdrowia, szczęścia, oraz samych cudownych chwil ze swoimi dziećmi, zarówno tymi najmłodszymi, dorastającymi, jak i już dorosłymi. Sto lat!