Komenda Miejska Policji w Gdyni w dniu 29 października br. o godz. 15:45 w siedzibie Fundacji Adaptacja w Gdyni mieszczącej się przy ul. Chylońskiej 217 organizuje debatę społeczną pod hasłem: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

Debata ma charakter otwartego spotkania, na które Komendant Miejski Policji w Gdyni wraz z Prezesem Zarządu Fundacji Adaptacja zapraszają wszystkich mieszkańców Gdyni, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa. Jednym z podstawowych celów realizowanych przez Komendę Miejską Policji w Gdyni jest coraz szersze uspołecznienie działań Policji. Jedną z metod, poprzez wdrożenie której chcielibyśmy realizować ten cel jest organizowanie debat społecznych opartych na budowaniu atmosfery zaufania oraz dialogu z mieszkańcami, w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa. Tematem przewodnim spotkania będzie bezpieczeństwo seniorów.

Wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu zapraszamy w dniu 29 października br. o godz. 15:45 do siedziby Fundacji Adaptacja mieszczącej się w Gdyni przy ul. Chylońskiej 217.